XXXV Międzynarodowy Salon Edukacyjny online z udziałem UE Katowice

6 marca Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach zaprezentował na stoisku online swoją ofertę podczas XXXV Międzynarodowego Salonu Edukacyjnego Prespektywy 2021.

W części EXPO znalazły się stoiska uczelni publicznych i prywatnych, które przedstawią swoją ofertę studiów na rok akademicki 2021/2022. Można było poznać zasady rekrutacji i przebieg studiów, a także porozmawiać na czacie z przedstawicielami uczelni o wszystkim, co interesuje kandydatów: najpopularniejszych kierunkach, studiowaniu w czasie pandemii, jak dostać się na wybrany kierunek i jak poradzić sobie z najtrudniejszymi przedmiotami na pierwszym roku studiów. Nasi przedstawiciele opowiedzą również, jakie są perspektywy pracy po wybranych kierunkach.

Na stoisku Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach dostępne były:

• informacje nt. kierunków studiów,
  • filmy promocyjne,
  • miniwykłady,
  • ulotki.

Kandydaci mogli porozmawiać również z przedstawicielem uczelni.