Zapraszamy na Popołudnie Eksperckie

Zapraszamy na Popołudnie Eksperckie, czyli dalszą część Dni Otwartych dla pracujących, którzy zainteresowani są studiami niestacjonarnymi.

Do kogo skierowane jest wydarzenie?

• do osób aktywnych zawodowo, których praca nie pozwala na udział w porannym Dniu Otwartym,
  • do tych, którzy chcą poznać Uczelnię w małej kameralnej atmosferze,
  • do wszystkich zainteresowanych studiami niestacjonarnymi (zaocznymi) lub podyplomowymi, którzy chcą wziąć udział w 60-minutowych mini-wykładach.

Myślisz o łączeniu kariery zawodowej z nauką? To popołudnie jest właśnie dla Ciebie!

Bardzo cenimy osoby ambitne i dynamiczne, o czym świadczy m.in. najwyższy wskaźnik zatrudnialności absolwentów wśród największych uczelni w woj. śląskim. Aż 98% naszych absolwentów po 5 latach od obrony to osoby aktywne zawodowo, a aż 63% z nich pracowało już w trakcie studiów.

Chcesz do nich dołączyć?

ZAPISZ SIĘ na Popołudnie Eksperckie, weź udział w wykładzie i poczuj się jak prawdziwy student UE Katowice!

Program:

Przywitanie w Auli CNTI: 16:45

Wykłady: 17:00-17:40

• s. 2/19 mgr Piotr Glenc: Dane – waluta XXI wieku i wyzwanie dla współczesnej informatyki,
  • s. 4/16 dr Marek Kasperek: 5S w magazynie,
  • s. 4/17 dr Magdalena Głębocka: Rachunkowość i podatki bez tajemnic,
  • s. 4/18 dr Adam Polko: Dlaczego warto zarządzać bezpieczeństwem?,
  • s. 5/16 dr Bartłomiej Gabryś: Dlaczego mamy pięć worków na śmieci – czyli o ekonomii cyrkularnej.

Zwiedzanie kampusu: start z recepcji CNTI 17:45

Polecamy również Nocne Zwiedzanie ze studentami Niezależnego Zrzeszenia Studentów (NZS).
Szczegóły oraz zapisy na Facebooku.