Zobacz playlistę filmów o studiach podyplomowych, wybierz kierunek i zapisz się na UE Katowice!

Zdalnie, stacjonarnie, a może coś pomiędzy? Ty wybierasz, Ty decydujesz w jakiej formie studiujesz! Trwa rekrutacja na studia podyplomowe prowadzone w Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Kandydatom oferujemy aż 4 formy studiów: stacjonarną, online, hybrydową i blended learning. Nie potrafisz zdecydować który kierunek wybrać? Obejrzyj playlistę studiów podyplomowych na kanale YouTube #UEKatowice i poznaj atuty poszczególnych kierunków.

Chcesz podnieść swoje kwalifikacje lub zdobyć awans zawodowy? A może chcesz zmienić branżę i uzyskać wiedzę oraz umiejętności z nieznanego Ci obszaru? Czy może starasz się o lepszą pracę, albo chcesz usprawnić prowadzenie swojego biznesu? Zainwestuj w siebie i zapisz się w 100% online, bez opłaty wpisowej na studia podyplomowe na UE Katowice! Rekrutacja trwa do 30 września 2022 roku.

Wybór odpowiedniego kierunku studiów jest niezwykle istotny. Z tego względu, aby dobrze przybliżyć tematykę studiów podyplomowych, przygotowaliśmy playlistę filmów kierunków studiów podyplomowych. Filmy prezentują najważniejsze informacje na temat kierunków przedstawione przez kierowników i wykładowców studiów podyplomowych.

Playlistę znajdziecie poniżej i na naszym YouTube. Zapraszamy do oglądania! 

Pełna oferta studiów podyplomowych dostępna jest na stronie: www.ue.katowice.pl/studia-podyplomowe