Druga edycja seminarium "Finanse dla niefinansistów"

25 lutego 2020 r. na naszej Uczelni odbędzie się druga część seminarium "Finanse dla niefinansistów" organizowana przez Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Odział Katowice we współpracy z Uniwersytetem Ekonomicznym w Katowicach.


Druga edycja seminarium

W październiku zeszłego roku pod szyldem PTE w Katowicach i Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach odbyło się bezpłatne seminarium pt. "Finanse dla niefinansistów". Wydarzenie to zostało bardzo ciepło przyjęte czego efektem były liczne zapytania o ponowną organizację w/w seminarium. Szczegóły

W ślad za powyższym organizatorzy zapraszają na drugą część seminarium pod tym samym tytułem, tj. "Finanse dla niefinansistów - część druga", która poza teorią dostarczy także aktualnej wiedzy o finansach i "pułapkach finansowych".

Temat jest ciekawy i gorąco zachęcamy do poszerzania wiedzy na temat odpowiedniego gospodarowania własnymi środkami finansowymi. W trakcie seminarium zapraszamy również na poczęstunek i przerwę kawową. 

Decyduje kolejność zgłoszeń (limit miejsc: 60).

Ważniejsze informacje:

  • Termin: 25 luty 2020 r.,
  • Miejsce: Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach (sala 233F przy ul. Bogucickiej 14a) 

Uwaga! Ze względu na duże zainteresowanie (98 osób zgłoszonych na dzień 30 stycznia) nastąpiła zmiana sali z 2/19 CNTI Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach na Aulę 233 w budynku "F" Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach przy ul. Bogucickiej 14a (po drugiej stronie budynku CNTI). Jest to ta sama aula, która gościła Państwa w październiku 2019 roku przy okazji pierwszej części seminarium.  

Zgłoszenia proszę przesyłać na adres e-mail: katowice@pte.pl