Międzynarodowa Konferencja pod patronatem UE Katowice

24 października 2018 roku Katowice staną się stolicą polskiego eksportu za sprawą organizowanej przez redakcję portalu IndustryStock.pl Międzynarodowej Konferencji JAK SPRZEDAĆ POLSKIE PRODUKTY NA RYNKACH EKSPORTOWYCH? Konferencja objęta jest patronatem Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.


Konferencja jest wyjątkowym wydarzeniem, w którym uczestniczyć będą osoby zaangażowane w procesy internacjonalizacji polskich produktów, know-how oraz polskiej gospodarki – menadżerowie, przedsiębiorcy oraz przedstawiciele biznesu z terenu całego kraju.

Wiedzę dotyczącą efektywnego prowadzenia działań na zróżnicowanych rynkach eksportowych przedstawi międzynarodowe grono ekspertów m.in. z Polski (dr Jerzy Tuszyński, Grzegorz Bratek), Chin (Hongzi Huang), Hiszpanii (Luis González Fernández) oraz Niemiec (Silvio Haase).

Tematyka, jaka zostanie poruszona podczas Kongresu:

  • Jak efektywnie budować strategie eksportowe?
  • Specyfika rynków eksportowych.
  • Rynek niemiecki – pierwszy krok w eksporcie.
  • Negocjacje międzynarodowe – jak je prowadzić.
  • Skuteczny marketing międzynarodowy.
  • Międzynarodowy savoir vivre.

Konferencja stanowić będzie platformę wymiany wiedzy i doświadczenia o zasadach funkcjonowania na rynkach eksportowych oraz współpracy z zagranicznymi partnerami. Kierownikiem naukowym wydarzenia jest dr Jerzy Tuszyński.

I Międzynarodowa Konferencja odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Wydarzenie to będzie towarzyszyło (zlokalizowanym w tym samym obiekcie) XII Międzynarodowym Targom Hydrauliki, Pneumatyki i Mechatroniki. Uczestnicy Konferencji będą mieli możliwość nieodpłatnego zapoznania się z ekspozycją targową i ofertami wystawców.

Szczegółowe informacje o konferencji dostępne są pod adresem http://konferencjaeksport.elamed.pl.

Polecamy również artykuł pt.: "Jak sprzedać polskie produkty na rynkach eksportowych?".