Bezpłatna terapia dla studentów studiujących w Katowicach

Drodzy Studenci! Od nowego roku akademickiego 2022/2023 ruszy kolejna roczna bezpłatna terapia dla studentów studiujących w Katowicach, pochodzących z rodzin, gdzie zabrakło miłości bezwarunkowej i ujawniły się określone trudności.

Jeśli chcesz się dowiedzieć, czy dotyczy to także ciebie wejdź na stronę, na której możesz zrobić test, podpowiadający Ci, czy potrzebujesz terapii. Warto również przeczytać książkę “Rozwinąć Skrzydła”, w której studenci dzielą się swoją sytuacją rodziną i pokazują jak można pokonać obciążenia wynikające z przeszłości.

Rozmowy wstępne na terapię odbędą się w dniach 3 i 10 października br. w godzinach 15:00 – 17:00

Proszę umawiać się z terapeutką Agatą Nowakowską tel. 691 681 594

Więcej informacji na stronie www.rozwinacskrzydla.pl i Facebooku/RozwinacSkrzydla