Bezpłatna terapia dla studentów studiujących w Katowicach

Drodzy Studenci! Od nowego roku akademickiego 2019/2020 ruszy kolejna roczna bezpłatna terapia dla studentów studiujących w Katowicach, a pochodzących z rodzin gdzie zabrakło miłości bezwarunkowej i ujawniły się określone trudności.

Bezpłatna terapia dla studentów studiujących w Katowicach

Jeśli chcesz się dowiedzieć, czy dotyczy to także ciebie wejdź na stronę www.rozwinacskrzydla.pl. Na niej możesz zrobić test, który podpowie Tobie, czy potrzebujesz terapii. Warto także przeczytać książkę “Rozwinąć Skrzydła, w której studenci dzielą się swoją sytuacją rodziną i pokazują jak można pokonać obciążenia wynikające z przeszłości.

Rozmowy wstępne na terapię odbędą się w dniach 7 i 14 października br. od godziny 16.00 w domu katechetycznym na I piętrze, przy Kościele pw. Opatrzności Bożej, Katowice-Zawodzie, ul. 1 maja 52, 40-287 Katowice (dom katechetyczny znajduje się za kościołem po prawej stronie).

Więcej informacji na stronie www.rozwinacskrzydla.pl i Facebooku/RozwinacSkrzydla