Mosty ekonomiczne 2020

Jesteś ciekaw, jak wygląda życie studenckie na innych uczelniach? Chcesz poznać klimat innego miasta? Lubisz poznawać nowych ludzi? Dobrze trafiłeś - trwa rekrutacja na Mosty ekonomiczne 2020!

Mosty Ekonomiczne - międzyuczelniany projekt powstały w ramach Forum Uczelni Ekonomicznych, zrzeszających pięć największych uczelni ekonomicznych w Polsce - to 4-dniowa wymiana studencka w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu i Katowicach, podczas której jako uczestnik poznasz studentów innych miast, ich samorządy, klimat uczelni oraz całego miasta!

Wyjazd jest całkowicie darmowy - jedyny koszt jaki ponosisz, to przejazd.

Gdzie i kiedy możesz wyjechać?

• WARSZAWA - Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - 4-7 marca
  • KRAKÓW - Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie - 8-11 marca
  • WROCŁAW - Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu - 12-15 marca
  • POZNAŃ - Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu - 16-19 marca

Jak wziąć udział w Mostach?

Rekrutacja składa się z 2 prostych etapów:

1. Formularz zgłoszeniowy znajdujący się na wydarzeniu (1-14 stycznia).
  2. Spotkanie z przedstawicielami Parlamentu Studenckiego, podczas którego musisz przekonać, dlaczego to właśnie TY powinieneś jechać! (21-23 stycznia).

Formularz zgłoszeniowy możesz również wypełnić w wersji papierowej podczas naszych stoisk promocyjnych, na których będziemy odpowiadać na każde nurtujące Was pytanie!

Czekamy na Was:

• 7 stycznia (budynek A),
  • 8 stycznia (budynek B),
  • 9 stycznia (budynek CNTI),

w godzinach 9:30-15:20.

Jeszcze nie jesteś pewien wyjazdu? Masz jakiekolwiek pytania, wątpliwości? Napisz do koordynatorki Mostów Ekonomicznych 2020: Paulina Morawska (paulina.morawska@ps.uekat.pl).

Nie zastanawiaj się, weź udział w rekrutacji i wyjedź z Parlamentem na MOSTY EKONOMICZNE - studencką przygodę życia!