Usługi podatkowe - quo vadis? - Wykład UPskill

Zapraszamy do wzięcia udziału w programie, gdzie nagrodą dla trzech najlepszych uczestników jest możliwość odbycia stażu w jednym z zespołów podatkowych w PwC Service Delivery Center. Wszystkie szczegóły zostaną przedstawione na wykładzie inauguracyjnym!

13 listopada br. o godz. 11:00 upskillw auli A odbędzie się szósta edycja programu warsztatowego UPskill realizowanego na Uniwersytecie Ekonomicznym!

Usługi podatkowe zmieniają się nieustannie, by nadążyć nie tylko za znowelizowanym prawem, ale także za rozwojem nowoczesnych technologii i coraz większą, globalną mobilnością podatników. Jak tę ewolucję postrzegają centra usług wspólnych? Co jest głównym motorem napędowym tego rozwoju? Spośród wielu czynników weźmiemy pod lupę w szczególności rozwój ekspertyzy oraz postępującą digitalizację.

Wszyscy uczestnicy wykładu zostaną zaproszeni do napisania testu kwalifikującego do certyfikowanego programu szkoleniowego, w ramach którego odbędą się następujące spotkania:

• 19.11 - „Uszczelnianie” VAT w kontekście sprzedaży wysyłkowej
  • 21.11 - Praca w międzynarodowej organizacji – od rekrutacji do skutecznej komunikacji
  • 25.11 - Ceny transferowe – jak to ugryźć
  • 27.11 - Mobilność pracowników w globalnej gospodarce a PIT
  • 02.12 - Transakcje międzynarodowe a ich opodatkowanie CIT
  • 04.12 - G Suite – następca MS Office zawieszony w chmurze. Możliwości wykorzystania w biznesie

Zapisy na wykład trwają do 8 listopada br.

Więcej informacji znajdziecie na wydarzeniu na Facebooku.