Przejdź do menu Przejdź do treści

IV Sympozjum BPM 2024

19 kwietnia 2024 r. w Centrum Nowoczesnych Technologii Informacyjnych Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach odbędzie się IV Sympozjum BPM, którego tematem przewodnim będzie automatyzacja procesów biznesowych i sztuczna inteligencja w dobie wyzwań gospodarki. Wydarzenie organizowane jest przez Katedrę Informatyki. Sympozjum BPM zostało objęte Patronatem Honorowym JM Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach prof. dr hab. inż. Celiny M. Olszak.

Celem Sympozjum jest rozwijanie tematyki BPM (Business Proces Management) na podstawie badań teoretycznych i praktycznych. Jest ono skierowane do badaczy, dydaktyków, praktyków i entuzjastów tematyki BPM, a także ma na celu wymianę doświadczeń oraz przekazanie informacji o ważnych wydarzeniach BPM w Polsce i na świecie.

Podczas IV Sympozjum BPM w Katowicach odbędą się prezentacje zaproszonych gości, wykłady ekspertów BPM, a także warsztaty poświęcone wykorzystaniu narzędzi informatycznych do modelowania procesów biznesowych.

Więcej informacji

Na wydarzenie obowiązuje rejestracja poprzez formularz zgłoszeniowy oraz opłata rejestracyjna, która wynosi 150 zł (wczesna rejestracja do 31 grudnia 2023 r.) i 200 zł (rejestracja po 31 grudnia 2023 r).

Ostateczny termin rejestracji upływa 31 marca 2024 r., natomiast ostateczny termin nadsyłania streszczeń i prezentacji jest do 31 marca 2024 r.

Szczegóły już wkrótce pojawią się na stronie.

Dołącz do nas

Nasi partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3