X edycja Jubileuszowego Cashless Congress [relacja]

To były wspaniałe dwa dni, wypełnione ekspercką wiedzą przekazaną przez panelistów i prelegentów, ale także bardzo żywą dyskusją uczestników nad przyszłością branży i kierunkach jej rozwoju - Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach 31 maja i 1 czerwca jako Patron Naukowy uczestniczył w Cashless Congress, czyli największym evencie branży płatniczej w Polsce. W wydarzeniu wzięła udział m.in. prof. dr hab. Janina Harasim, Kierownik Katedry Bankowości i Rynków Finansowych.

fot. www.cashlesscongress.pl

Już po raz dziesiąty odbył się Cashless Congress – największy event branży płatniczej w Polsce.

Na przełomie maja i czerwca 2022 r. w Warszawie najlepsi eksperci branży finansowej spotkali się, aby poruszyć tematy związane z nowymi technologiami oraz trendami branży płatności bezgotówkowych.

Cashless Congres To miejsce spotkań przedstawicieli nauki, biznesu i administracji publicznej, pozwalające na wymianę poglądów na temat regulacji prawnych, nowych trendów czy innowacyjnych rozwiązań dla branży płatniczej.  Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Rozwoju Obrotu Bezgotówkowego.

W X edycji Cashless Congress wziął udział również Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach - prof. dr hab. Janina Harasim, Kierownik Katedry Bankowości i Rynków Finansowych moderowała panel dyskusyjny pt. "Krajowa Strategia Edukacji Finansowej narzędziem budowy kompetencji finansowych konsumentów".

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej wydarzenia.