Przejdź do menu Przejdź do treści

7th International Week

W tym tygodniu w dniach 24-28 kwietnia br. na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach odbywał się Siódmy International Week. Oferta skierowana była do studentów studiów I stopnia wszystkich Wydziałów naszego Uniwersytetu.

W ramach Siódmego International Week wykłady i ćwiczenia prowadzone były przez wykładowców z USA, Brazylii, Kolumbii, Hiszpanii, Egiptu, Niemiec, Albanii, Czech, Rumunii, Bułgarii, Turcji, Tajwanu i Korei Południowej. Za każdy przedmiot studenci uzyskują 3 punkty ECTS.

Proponowane w ramach International Week przedmioty stanowią ofertę dydaktyczną Wydziału Informatyki i Komunikacji jako przedmioty swobodnego wyboru dla:

  • studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych I stopnia wszystkich wydziałów Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach,
  • studentów zagranicznych studiujących na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.

Zajęcia z 13 przedmiotów były prowadzone równolegle, zatem każdy student mógł uczestniczyć w zajęciach tylko z jednego przedmiotu, w grupie ok. 15 osobowej. Każdy z 13 przedmiotów zakończył się egzaminem, który odbył się w trakcie zajęć lub w dniu 28 kwietnia 2017 r. 

Opis przedmiotów i aktualne informacje dotyczące International Week znajdują się na stronie internetowej Siódmego Internetional Week. 

Zobacz jak było na otwartym seminarium w ramach Intweek

Dołącz do nas

Nasi partnerzy