Akademia Ubezpieczeń 2022

Już 19 maja na UE Katowice odbędzie się Akademia Ubezpieczeń, czyli cykl wykładów i warsztatów o tematyce ubezpieczeniowej. W tym roku tematem przewodnim wydarzenia będzie: "Wybór produktu ubezpieczeniowego - jak wybierać, żeby ubezpieczenie było skuteczne". Zapraszamy do zapisów!

Akademia Ubezpieczeń to wydarzenie organizowane cyklicznie na Uniwersytecie Ekonomicznym od 2017 roku. Ze względu na pandemię COVID-19  wydarzenie zostało wstrzymane, ale powracamy do was już w tym roku.

Wydarzenie jest objęte Patronatem Honorowym i odbędzie się w dniach 19.05, 20.05 oraz 27.05 na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą zapoznać się z tematem ubezpieczeń i zyskać doświadczenie podczas oferowanych przez firmy staży i praktyk.

Dołącz do wydarzenia i zarejestruj się już dziś!

Wydarzenie