Akademik Basecamp za połowę ceny

W ramach specjalnego projektu odpowiedzialności społecznej (CSR Corporate Social Responsibility) nasz partnerski akademik Basecamp w Katowicach oferuje w semestrze zimowym studentom naszej Uczelni 10 pokoi jednoosobowych z prywatną łazienką za połowę ceny.

Firma Basecamp, właściciel prywatnego domu studenckiego, mieszczącego się w Katowicach, jako działanie CSR, przekazał studentom UE Katowice 10 pokoi. Opłata za czynsz zostanie zredukowana aż o 50%. Cena czynszu, uwzględniająca 50% rabat na pokój typu Single Room obowiązywać będzie w semestrze zimowym tj. do dnia 28.02.2022 i wynosić będzie 840 zł (cena regularna to 1680 zł) plus media.

Student, który chciałby otrzymać zniżkę powinien przesłać maila z hasłem "BasecampdlaUEwK" na adres katowice@basecampstudent.com załączając potwierdzenie statusu studenta UE Katowice. Przedstawiciel zespołu Basecamp skontaktuje się ze studentem w celu omówienia szczegółów oraz podpisania umowy.

W ramach współpracy z Basecamp nasza Uczelnia ma możliwość kwaterowania studentów w komfortowych warunkach blisko naszego kampusu. Mieliśmy także okazję organizować wspólnie kilka edycji Wioski Globalnej w ramach Tygodnia Integracyjnego, jak również spotkania studentów ukraińskich, stypendystów NAWA w Katowicach. Projekt CSR Basecamp obejmuje również inne uczelnie w Katowicach.

Więcej informacji o akademiku dostępnych jest na stronie www.basecampstudent.com