Akcja Charytatywna Organizacji Studenckiej PANEUROPA

Już w tę niedzielę Organizacja Studencka PANEUROPA organizuje akcję charytatywną na terenie placówki Centrum Pediatrii w Sosnowcu dla najmłodszych pacjentów szpitala. Serdecznie zapraszamy do obserwowania strony organizacji na Facebooku, gdzie będzie można obejrzeć relację z wydarzenia na żywo!

By umilić najmłodszym pacjentom czas spędzany w szpitalu, Organizacja Studencka Paneuropa organizuje dla nich w niedzielę 12 lipca występ artystyczny, którego realizacja będzie udostępniana na żywo na profilu Facebookowym.

Nasi Studenci przygotowali występ artystyczny specjalnie dla dzieci, które w tym trudnym czasie nie mogą swobodnie przebywać w domach i codziennie mierzą się z trudną rzeczywistością. Mamy nadzieję, że ten dzień będzie dla nich przyjemny i umili im czas spędzany w szpitalu.