Badanie ankietowe "Pracodawca Roku 2021"

Organizacja studencka AIESEC Katowice zaprasza wszystkich studentów do wzięcia udziału w badaniu "Pracodawca Roku 2021".

Badanie Pracodawca Roku® jest niezależnym badaniem ankietowym przeprowadzanym przez AIESEC Polska od prawie 30 lat.

Celem badania jest analiza perspektyw środowiska studenckiego na rynek pracy. Organizacja, jako globalny głos młodych ludzi, pragnie przybliżyć wyniki badań potencjalnym pracodawcom, pełniąc rolę łącznika pomiędzy studentami a światem biznesu, oraz poznać opinie i oczekiwania wobec pracy zawodowej tej grupy.

Studenci, wypełniając ankietę wyróżniają firmę, która w ich ocenie jest najlepszym pracodawcą na polskim rynku. Odpowiadają również na pytania dotyczące ich oczekiwań, preferencji, obaw wobec przyszłej pracy. Wyniki badania dostarczają cennych informacji firmom na temat potencjalnych pracowników. Unikalną cechą projektu jest niezależność. Osoby odpowiedzialne za przeprowadzenie ankiety nie są powiązane z żadną firmą, natomiast ankietowani studenci nie otrzymują żadnych sugestii instytucji, które mogliby umieścić jako ich propozycję najlepszego pracodawcy.

Ankieta będzie otwarta do 19 maja 2022 r.

Zapraszamy!