Bądź bohaterem okładki "Pulsu Biznesu"!

Chcesz trafić na oładkę poważnej gazety biznesowej? Solidna wiedza wynoszona z murów naszej uczelni zapewne niedługo Ci to umożliwi, ale jeśli nie chcesz czekać – już dziś możesz zobaczyć swoje zdjęcie na pierwszej stronie "Pulsu Biznesu". Dziennik z okazji jubileuszu 25-lecia uruchomił specjalną aplikację i zaprasza do zabawy.

Chcesz zostać bohaterem okładki "Pulsu Biznesu"? Nic prostszego – z okazji 25 urodzin ten najbardziej opiniotwórczy dziennik biznesowy w Polsce zaprasza do zabawy. Okładkę ze swoim zdjęciem zaprojektujesz dzięki aplikacji na stronie pb.pl/urodziny.

Przypominamy, że dzięki partnerom - firmom Famur i TDJ - na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach czytamy "Puls Biznesu" w wersji premium za darmo!

Jeżeli jeszcze nie masz subskrypcji - zapraszamy na stronę pb.pl/uekat.