Czas na staż!

Wybierz firmę, rozpocznij płatny staż i zdobądź cenne doświadczenie. Jeśli studiujesz na I roku studiów stacjonarnych II stopnia na kierunku: Finanse Menedżerskie, Ekonomia, Logistyka w Biznesie, Analityka gospodarcza, Finanse i Rachunkowość zapraszamy Cię do udziału w płatnym stażu w ramach projektu Power-Kompetencje.


Możesz znaleźć wymarzoną firmę samodzielnie lub skorzystać z naszej bazy firm.

Staż trwa 120 godzin (minimum 20 godzin tygodniowo), a stażyście przysługuje stypendium w wysokości  2.220,00 zł brutto wraz z obciążeniami cywilnoprawnymi. 

Staże dedykowane są dla studentów I roku studiów stacjonarnych II stopnia na kierunku:

  • Finanse Menedżerskie,
  • Ekonomia,
  • Logistyka w Biznesie,
  • Analityka gospodarcza,
  • Finanse i Rachunkowość.

Szczegółowe informacje i formularz zgłoszeniowy

Nas studenci po płatnych stażach z projektu "POWER-kompetencje" tak opisują swoje doświadczenia:

"Studiując dziennie wiadomo, że nie możemy sobie pozwolić na rozwijanie kariery na pełen etat, jeśli już podejmujemy jakąś pracę to najczęściej nie jest ona związana z dziedziną naszych studiów, gdyż nikt bez doświadczenia nie chce zatrudniać studentów. Dlatego możliwość wzięcia udziału w stażu POWER była świetną opcją, by zobaczyć na czym polega praca w danym kierunku studiów, móc rozwinąć swoje miękkie i twarde kompetencje i poczuć na czym właściwie polega praca, którą będziemy wykonywać po studiach."

"Uważam, że udział w stażu to był świetny czas, dzięki któremu zdobyłam dużo wiedzy. Poznałam dużo cudownych osób, które zawsze służyły pomocą i dzieliły się doświadczeniem. Cieszę się, że wzięłam w nim udział i zrobiłabym to jeszcze raz gdybym mogła."

"Idealna możliwość aby spojrzeć na pracę 'od wewnątrz' niż tylko z punktu widzenia potencjalnego klienta lub obserwatora. Bardzo cenne doświadczenie dla osób które nie miały wcześniej kontaktu ani doświadczenia z branżą."

"Staż pozwolił mi na rozwój umiejętności oraz na wykorzystanie wiedzy teoretycznej w praktyce. Dodatkowo będąc na stażu zapoznałam się z wieloma ważnymi aspektami, które dopiero zaczynamy omawiać na studiach.

Udział w projekcie na pewno był bardzo dobrym wyborem, mogłam zobaczyć jak działa firma w praktyce, godziny stażu dopasowane do planu zajęć + stypendium stażowe się przydało :)"