Czwarty rok działalności Koła Naukowego "Ekonomia Sportu"

1 grudnia br. odbyło się spotkanie inaugurujące czwarty rok działalności Koła Naukowego "Ekonomia Sportu". Uczestnicy dyskutowali o planach oraz inicjatywach, jakie chcą zrealizować w roku akademickim 2020/2021. Natomiast już 10 grudnia o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie online z Radosławem Rogiewiczem – założycielem projektu i prezesem "Partnerskie Kluby Biznesu".

plakat ES

Wśród inicjatyw omawianych podczas spotkania Koła Naukowego pojawiły się wydarzenia online i dyskusje z menedżerami z różnych dyscyplin sportowych a także naukowcami z naszego kraju, którzy prowadzą badania w obszarze ekonomii, finansów i zarządzania w sporcie. Wybrano także nowe władze Koła: przewodniczącym został Adrian Pietrzyk (student Szkoły Doktorskiej), wiceprzewodniczącymi zostali: Oskar Serwotka (student z Kolegium Zarządzania) i Kacper Wójtowicz (student z Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego).

Koło Naukowe "Ekonomia Sportu" zaprasza studentów naszej Uczelni na spotkanie online z Radosławem Rogiewiczem – założycielem projektu i prezesem "Partnerskie Kluby Biznesu", które odbędzie się 10 grudnia o godz. 16:00. 

Wydarzenie na Facebooku

Link do spotkania

"Partnerskie Kluby Biznesu" jest organizacją biznesową której celem jest umożliwienie przedsiębiorcom nawiązywania nowych kontaktów biznesowych w Polsce i w Czechach. swoją ofertę kierują do firm poszukujących nowych możliwości biznesowych, ale również dla klubów sportowych z różnych dyscyplin oraz fundacji szukających wsparcia finansowego na swoją działalność.

Studentów interesujących się tematyką ekonomii, finansów i zarządzania w sporcie zapraszamy do wzięcia udziału w działalności Koła Naukowego. Więcej informacji o inicjatywach znajdziecie na Facebooku – Koło Naukowe "Ekonomia Sportu" – Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach