Dni adaptacyjne dla nowych studentów

Chcąc powitać nowe osoby w gronie studentów #UEKatowice zorganizowaliśmy Dni Adaptacyjne, na które serdecznie zapraszamy! Odbędą się one w dniach 22-23 września br. w Auli budynku A (III piętro).

Na Dniach Adaptacyjnych, nowi studenci otrzymają najważniejsze informacje związane z zajęciami dotyczącymi języków obcych oraz wychowania fizycznego. Każdy kandydat powinien udać się wtedy do dziekanatu swojego kierunku w celu podpisania zobowiązania studenta, ślubowania oraz odebrania legitymacji studenckiej (należy wcześniej dokonać wpłaty). 

Uwaga! Osoby, które nie podpiszą dokumentów zostaną w konsekwencji skreślone z listy.

Istnieje także możliwość wykupienia ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków oferowanego przez Ergo Hestia: koszt ubezpieczenia to 75 zł lub 110 zł na rok (prosimy o przygotowanie wyliczonej kwoty). 

Odbędą się wykłady dedykowane dyscyplinom, które przeprowadzą: dr hab. Magdalena Jaciow, prof. UE, dr Łukasz Szewczyk, dr hab. Jan Kozak, prof. UE, dr Bartłomiej Gabryś.

Każdy ze studentów na maila w domenie @edu.uekat otrzymał zaproszenie na spotkanie dedykowane dla określonego kierunku studiów"  

Na spotkanie należy przynieść ze sobą dowód osobisty oraz własny długopis

Zapraszamy!