Dołącz do Projektu InterNet!

W ubiegłym roku akademickim grupa studentów z różnych uczelni na całym świecie rozpoczęła aktywną współpracę, która zaowocowała powstaniem Projektu InterNet. Udział wzięła w nim liczna grupa uczniów z UT Dallas w Stanach Zjednoczonych, PUCPR w Brazylii, FuJen University i Wenzao University z Tajwanu oraz UE w Katowicach! Ze względu na sukces Projektu, właśnie ruszyła rekrutacja do drugiej edycji!

Projekt odbywa się drugi rok z rzędu z ramienia koła naukowego International, którego opiekunem jest dr hab. Małgorzata Dziembała, prof. UE, kierownik katedry Międzynarodowych Stosunków Ekonomicznych.

Program InterNet niesie za sobą możliwość:

• nawiązania kontaktów międzynarodowych,
  • poznania warunków pracy w wielokulturowych grupach,
  • poprawy umiejętności komunikacyjnych w języku angielskim (w którym prowadzony jest cały program),
  • zwiększenia wiedzy w zakresie biznesowym.

A to wszystko bez wychodzenia z domu!

Jeśli jesteś zainteresowany dowiedzeniem się więcej, zachęcamy do wzięcia udziału w sesji informacyjnej, która odbędzie się 9, 16 i 26 sierpnia o godzinie 15:00 czasu polskiego.

Szczegóły w formularzu.

Liczba miejsc ograniczona!