Dwa dni szkoleń w ramach Akademii Biznesu już za nami

Centrum Karier i Współpracy z Absolwentami Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach dziękuje partnerom biznesowym oraz uczestnikom za udział w wydarzeniach organizowanych w ramach cyklicznego projektu edukacyjno-doradczego Akademia Biznesu, które odbyły się w dniach 28-29 listopada 2022 roku. Zakończenie edycji Akademii Biznesu, kolejnymi dwoma spotkaniami zaplanowane zostało na dzień 14 grudnia br.

Do udziału w Akademii Biznesu przyjęli zaproszenie przedstawiciele praktyki gospodarczej, reprezentujący różne branże naszego regionu oraz studenci i absolwenci, którzy mogli uczestniczyć w cyklu interesujących i bardzo ciekawych warsztatach i szkoleniach. Wydarzenia cieszyły się ogromnym zainteresowaniem studentów i absolwentów naszej Uczelni.

Podczas pierwszych dni AKADEMII BIZNESU zrealizowano 5 szkoleń/warsztatów:

• Samozatrudnienie w branży nieruchomości – jak stawiać pierwsze kroki jako przedsiębiorca,
  • Budowanie zespołów w czasach pracy zdalnej,
  • Umiejętności negocjacyjne w biznesie - warsztat wykorzystujący symulacyjną grę fabularną,
  • Samozatrudnienie – prawa i obowiązki przedsiębiorcy wobec ZUS,
  • Cyfrowa spedycja jako przyszłość branży T-S-L na przykładzie firmy DONE! Deliveries.

Prelegentami, trenerami byli:

• Mateusz Małek Prezes spółki, Investment Flow Sp. z o.o.,
  • Oliwier Sulima Project manager i Scrum Master, Qarbon IT Sp. z o.o.,
  • Marcin Pałys i Anna Wachlarz,  Manufaktura Gier Szkoleniowych,
  • Maria Palacz-Szymczyk, ekspertka, Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Chorzowie,
  • Damian Misiek właściciel i CEO firmy spedycyjnej DONE Deliveries Sp. z o.o.

Więcej informacji na FanPage’u "Twoja Kariera – UE Katowice".

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy prelegentom za ciekawie przygotowane spotkań, a uczestnikom za liczny i aktywny w nich udział.