Egzaminy w ramach Wirtualnej Akademii TransEDU

W dniach 4, 12 oraz 18 marca br. odbyły się egzaminy kończące cztery kursy prowadzone w ramach Wirtualnej Akademii TransEdu, której organizatorem jest przedsiębiorstwo Trans.eu z Wrocławia, oferujące między innymi jedną z najczęściej wykorzystywanych internetowych platform transportu drogowego w Europie, a partnerami są Polska Unia Transportu oraz Inspekcja Transportu Drogowego. Kursy dotyczyły spedycji, transportu drogowego, magazynowania oraz wiedzy menedżerskiej w branży TSL.

TSL Logo

Do egzaminów przystąpiło 71 studentów kierunków Logistyka/Logistyka w biznesie oraz Analityka gospodarcza. Łącznie przeprowadzonych zostało 86 egzaminów (każdy student mógł uczestniczyć w kilku kursach). Pozytywnym wynikiem (min. 75% poprawnych odpowiedzi) zakończyło się 67 egzaminów (ok. 78%).

Serdecznie gratulujemy studentom, którzy zdali egzamin i uzyskają certyfikat potwierdzający zdobycie cennych kompetencji logistycznych!

Jednocześnie bardzo dziękujemy przedsiębiorstwu Trans.EU za umożliwienie przeprowadzenia egzaminów w trybie zdalnym.