Falling Walls Lab Warsaw 2022

Zapraszamy studentów, doktorantów i absolwentów naszej Uczelni do udziału w międzynarodowym, prestiżowym konkursie Falling Walls Lab w Warszawie.

Już jako student i studentka masz pomysł na rozwiązanie istniejącego problemu naukowego?
Do 15 sierpnia zgłoś się do globalnego konkursu Falling Walls Lab w Warszawie!
Uczestnicy konkursu będę mieli możliwość podzielania się swoimi pomysłami na zburzenie istniejącego muru, pomysłami na rozwiązanie problemów – w branży technologicznej, gospodarce, społeczeństwie czy nauce.

Falling Walls to obecnie jedna z największych sieci integrujących ambitnych i myślących przyszłościowo specjalistów z sektora akademickiego, pozarządowego i biznesu z całego świata. To możliwość poznania międzynarodowych autorytetów zarówno ze środowiska naukowego, jak i firm technologicznych.

Do finału (15 września) przejdzie aż 20 pomysłów, a zwycięzca wyjedzie na finał do Berlina (7-9 listopada) i dołączy do międzynarodowej platformy naukowo-technologicznej.