Grudniowe wykłady ekspertów zewnętrznych - III edycja

11 i 16 grudnia serdecznie zapraszamy na wykłady w ramach projektu "Power-Kompetencje". Celem spotkań jest wsparcie procesu dydaktycznego przez praktyków z doświadczeniem oraz budowanie kapitału relacyjnego związanego z relacjami międzyludzkimi, umiejętnością nawiązywania oraz podtrzymywania bliskich i trwałych związków, budowania własnej sieci społecznej, w tym przypadku pod kątem przyszłej kariery zawodowej.

W związku z sytuacją epidemiczną wykłady będą odbywać się w formie zdalnej. 

11 grudnia 2020 r. w godzinach 8:00-9:30 odbędzie się wykład eksperta zewnętrznego pt. "Kalkulacja projektów logistyki kontraktowej. Optymalizacja procesów oraz innowacje", który poprowadzi Rafał Komorowski, Projects & Improvement Manager w XPO Logistics Europe.

16 grudnia 2020 r. w godzinach 8:00-9:30 odbędzie się wykład eksperta zewnętrznego pt. "Resilient supply chain: budowanie odpornych łańcuchów dostaw – rekomendacja czy wkrótce standard we współczesnej logistyce?", który poprowadzi Anna Oleksy Niezależny ekspert w Azymut Consulting.

Spotkania skierowane są przede wszystkim do studentów I stopnia na studiów kierunku Logistyka w biznesie semestrów (IV, VI).

Serdecznie zapraszamy również studentów I stopnia studiów stacjonarnych kierunków:

  • Ekonomia - III, IV, V, VI semestr
  • Logistyka w biznesie - III, IV, V, VI semestr
  • Logistyka - IV, V, VI, VII semestr
  • Analityka gospodarcza - III, IV, V, VI semestr
  • Finanse i Rachunkowość - III, IV, V, VI semestr

Spotkania odbywają się w ramach realizacji Projektu POWER 2014- 2020 "Blisko - Międzynarodowo - Przez całe życie. Kompleksowy program zrównoważonego rozwoju Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach", współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.