II edycja Akademii Finansów

Instytut Finansów serdecznie zaprasza studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach do udziału w II edycji Akademii Finansów – programie edukacyjnym umożliwiającym zdobycie unikatowych kompetencji i poszerzenie wiedzy. W czasie intensywnych zjazdów uczestnicy spotkają się z wieloma wykładowcami i ekspertami z dziedziny finansów, prawa i administracji publicznej.

Instytut Finansów jest jednostką powołaną przez Ministerstwo Finansów, jego zadaniem jest realizacja działań edukacyjnych oraz promowanie świadomości finansowej w społeczeństwie.

II edycja Akademii będzie szansą na lepsze poznanie świata finansów pod okiem doświadczonych specjalistów. W czasie zjazdów uczestnicy wezmą udział w wielu wykładach oraz warsztatach prowadzonych przez osoby związane m. in. z Ministerstwem Finansów, Ministerstwem Rozwoju i Technologii oraz Rzecznikiem Finansowym.

W tym roku wydarzenie będzie się składało z dwóch części. Pierwszą z nich jest cykl 7 spotkań wykładowo–warsztatowych:

• 3 spotkania odbywają się stacjonarnie w Warszawie w gmachu Ministerstwa Finansów,
  • 4 pozostałe mają formę hybrydową (możliwość udziału online).

Udział uczestników jest bezpłatny (podczas zjazdów Instytut Finansów gwarantuje nocleg i wyżywienie).

Następny punkt Akademii to turniej debat oksfordzkich pomiędzy losowo wybranymi, 5–osobowymi zespołami. Ich tematyka będzie związana z zakresem merytorycznym wykładów.

Na koniec wydarzenia, podczas uroczystej Gali Finałowej absolwentom Akademii zostaną wręczone wyróżnienia i certyfikaty uczestnictwa. Główną nagrodą będą płatne staże w Instytucie Finansów.

Zgłoszenia uczestników odbywają się poprzez wypełnienie formularza oraz wysłanie zadania rekrutacyjnego w terminie do 10 października br.

Więcej informacji dostępnych na facebooku

Zapraszamy!