IV edycja Ogólnopolskiego Konkursu "Klubowe Wyzwanie Rachunkowe"

Klubowe Wyzwanie Rachunkowe to konkurs przeznaczony dla studentów z całej Polski, z zakresu rachunkowości, audytu oraz zagadnień podatkowych. Organizatorami są Klub Młodych Księgowych Oddziału Okręgowego w Katowicach Stowarzyszenia Księgowych w Polsce oraz Studenckie Koło Naukowe Rachunkowości "Rachmistrz". Patronatem honorowym objęło to wydarzenie Stowarzyszenie Księgowych w Polsce. Konkurs odbędzie się 8 marca 2023 roku w murach Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Klubowe Wyznawanie Rachunkowe składać się będzie z II etapów. Pierwszy to test wielokrotnego wyboru, drugi case study. Do wygrania będą bony na szkolenia organizowane przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce.

Konkurs organizowany jest w ramach XIV Ogólnopolskich Dni Rachunkowości.

Link do zapisów: https://forms.gle/AVQJwNTvsRE7k2Hz9

Link do wydarzenia na facebooku: IV Klubowe Wyzwanie Rachunkowe | Facebook

Serdecznie zapraszamy do udziału w IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu "Klubowe Wyzwanie Rachunkowe"!