IX edycja konkursu z zakresu międzynarodowych stosunków gospodarczych

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Konkursie na najlepszą Pracę magisterską i licencjacką z zakresu Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych.

Przed nami już IX edycja konkursu, którego misją jest promocja wiedzy z zakresu międzynarodowych stosunków gospodarczych oraz promocja potencjału naukowego absolwentów studiów magisterskich oraz licencjackich.

Do konkursu można zgłaszać prace w języku polskim i w języku angielskim, obronione w roku akademickim poprzedzającym aktualną edycję konkursu, tj. w okresie od 1 października 2021 r. do 30 września 2022 r.

Zapraszamy do składania prac, wśród których zostaną wybrane te które będą reprezentować Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach. Prace mogą zgłaszać Promotorzy, Recenzenci a także Autorzy prac za zgodą swoich Promotorów. Prace należy zgłaszać do koordynatora konkursu ze strony naszej uczelni dr Katarzyny Czech – (katarzyna.czech@uekat.pl) w terminie do 20 listopada 2022 roku.

Korzystając z okazji przypominamy, że w ubiegłorocznej edycji Konkursu laureatką III miejsca w kategorii prac licencjackich została studentka naszej uczelni Julia Perek.