Juwenalia Śląskie 2022

Koniec maja należy do studentów! Barwny korowód, morze studentów oraz trzy dni koncertów na najwyższym poziomie. Organek, Kwiat Jabłoni, Ars Latrans Orchesta, Guzior, Kartky i wielu innych gra w Katowickim Parku Leśnym podczas największej imprezy studenckiej w woj. śląskim.

Tegoroczne Juwenalia odbywają się w Katowickim Parku Leśnym od 24 maja (wtorek) do 28 maja (sobota). W tym roku jest to szczególnie wyczekiwane wydarzenie, ponieważ odbywa się po dwuletniej przerwie spowodowanej koronawirusem. Uczestników czeka niezapomniana zabawa.

24 maja standardowo już spod budynku F Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach wyruszył barwny korowód Juwenaliowy, aż do Parku Powstańców Śląskich, gdzie studentom symbolicznie zostały wręczone klucze do miasta. Wspaniałej zabawy wszystkim uczestnikom Juwenaliów życzyła również JM Rektor prof. dr hab. inż. Celina M. Olszak

Relację z korowodu można zobaczyć w mediach społecznościowych #UEKatowice na Facebooku oraz Instagramie

Bilety na koncerty w ramach wydarzenia dostępne są na portalu ebilet.

Więcej informacji można znaleźć na stronie Juwenaliów na Facebooku

Juwenalia Śląskie 2022 - korowód