Klubowe Wyzwanie Rachunkowe - konkurs dla studentów

III edycja Ogólnopolskiego Konkursu organizowanego przez Klub Młodych Księgowych Oddziału Okręgowego w Katowicach, Stowarzyszenia Księgowych w Polsce oraz Koło Naukowe Rachunkowości "Rachmistrz".

Klubowe Wyzwanie Rachunkowe to konkurs przeznaczony dla studentów z całej Polski, z zakresu rachunkowości, audytu oraz zagadnień podatkowych. Organizatorami są Klub Młodych Księgowych Oddziału Okręgowego w Katowicach, Stowarzyszenia Księgowych w Polsce oraz Studenckie Koło Naukowe Rachunkowości "Rachmistrz". Patronatem honorowym objęło to wydarzenie Stowarzyszenie Księgowych w Polsce. Konkurs odbędzie się 5 kwietnia 2022 r. w formie stacjonarnej na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.

Klubowe Wyznawanie Rachunkowe składać się będzie z II etapów. Pierwszy to test wielokrotnego wyboru, drugi case study. Do wygrania będą bony na szkolenia organizowane przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce.

Konkurs organizowany jest w ramach XIII Ogólnopolskich Dni Rachunkowości.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!