Kolejna edycja konkursu EkoMasters 2022

Zapraszamy studentów i doktorantów do udziału w kolejnej edycji EkoMasters, którego organizatorem jest Fundacja na rzecz Jakości Kształcenia. Uczestnicy będą musieli wykazać się pomysłowością, by odpowiedzieć na pytanie: Co warto zmienić na uczelni, żeby była bardziej eko?

Celem EkoMasters jest zebranie proekologicznych postulatów, pomysłów oraz projektów, które zmniejszą negatywny wpływ funkcjonowania oraz poprawią działanie uczelni w kontekście oddziaływania ich infrastruktury, pracowników i studentów na środowisko naturalne.

Wymogi dotyczące zgłoszenia:

• maksymalnie 12 tys. znaków ze spacjami (ok. 5 stron),
  • może posiadać załącznik (np. zdjęcie, projekt, wyliczenie w arkuszu kalkulacyjnym, prezentację).

Do udziału w konkursie konieczne jest posiadanie aktualnego statusu studenta lub doktoranta.

Prace można przesyłać do 31 października br. za pomocą formularza zgłoszeniowego.

Więcej informacji oraz regulamin można znaleźć na stronie internetowej: ekokampus.fjk.org.pl.

Zapraszamy do udziału! Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.