Kolejne spotkania edukacyjno-doradcze organizowane w ramach Akademii Biznesu [relacja]

Centrum Karier i Współpracy z Absolwentami Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach dziękuje partnerom i uczestnikom za udział w kolejnych spotkaniach organizowanych w ramach Akademii Biznesu, które odbyły się w dniach 2-3 marca 2022 r.

Podczas trzech spotkań online zrealizowano:

1. Szkolenie pt. "Nowy produkt/usługa w firmie? Jak design może pomóc we wdrażaniu zmian", prowadzący Jakub August i Natalia Kacprzyk - TENKA S.c.
  2. Szkolenie pt. "Szkolenie pt. ABC działalności gospodarczej", prowadzący Maria Palacz-Szymczyk - Zakład Ubezpieczeń Społecznych, Oddział w Chorzowie.
  3. Warsztat pt. "Dress code - czyli jak budować profesjonalny wizerunek", Izabela Jakubek, Kreowanie wizerunku.

Serdecznie dziękujemy prelegentom za ciekawie przygotowane spotkania a uczestnikom za aktywny w nich udział.

Zapraszamy do uczestnictwa w kolejnych inicjatywach organizowanych i promowanych przez Centrum Karier i Współpracy z Absolwentami Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są na FanPage’u "Twoja Kariera – UE Katowice".