Koncert Charytatywny Human Fest w Siemianowicach Śląskich

Lubisz dobrą muzykę i chcesz pomagać? Jeśli tak, to mamy coś właśnie dla Ciebie! 23 czerwca w Amfiteatrze w Siemianowicach Śląskich odbędzie się koncert charytatywny organizowany przez Stowarzyszenie Siemianowice dla Ukrainy wspólnie z Siemianowickim Centrum Kultury na rzecz uchodźców z Ukrainy.

Wydarzenie związane jest z działalnością Stowarzyszenia Siemianowice dla Ukrainy, która polega m.in. na zbiórce potrzebnych darów dla osób przybywających z terenów Ukrainy, takich jak żywność, ubrania, środki higieny oraz wielu innych. Akcja zapoczątkowana jedynie przez trzy zaangażowane w pomoc osoby - dziś łączy blisko setkę wolontariuszy, wśród których znajdują się np. emeryci, do pomocy potrzebujących w hali Eko Team przy ul. Wyzwolenia w Siemianowicach.

Teraz i Ty możesz pomóc!


Zapraszamy na koncert charytatywny "Hip Hop Human Fest", który odbędzie się 23 czerwca (czwartek) w godzinach od 16:00 do 22:00 w Amfiteatrze w Siemianowicach Śląskich.

Na scenie wystąpią artyści sceny hiphopowej z całej Polski:

  • Pokahontaz,
  • Gibbs,
  • Loża Masorza Delegatura,
  • Miszok,
  • gościnnie IGR x Bosiu, BlumSon.

Oprócz występów muzycznych odbędą się również pokazy graffiti i breakdance.

Bilety – cegiełki:

  • 55 PLN w przedsprzedaży,
  • 65 PLN w dniu koncertu

Nie ma górnego limitu wartości cegiełki, wydarzenie można wesprzeć również wyższą kwotą.
Wpłaty ze sprzedaży biletów będą przeznaczone na pomoc dla uchodźców z Ukrainy. 

Ważne! 


W celu otrzymania wejściówki należy wysłać potwierdzenie przelewu lub transakcji PAYPAL na  e–mail: biuro@siemianowicedlaukrainy.pl 
. Wejściówka zostanie wysłana w wiadomości mailowej. W dniu koncertu zostanie ona zweryfikowana i zamieniona na opaskę uprawniającą do wchodzenia i wychodzenia z koncertu w dniu wydarzenia. 

Bilety można również zakupić na bramce w dniu koncertu.

Więcej informacji o wydarzeniu oraz dane potrzebne do wykonania płatności można znaleźć na stronie internetowej oraz na Facebooku

Zapraszamy!