Konkurs CGMA Emerging Leaders Competitions 2020

Po raz pierwszy w Europie CIMA startuje z konkursem CGMA Emerging Leaders Competition. To świetna okazja dla studentów uczelni ekonomicznych z Europy Środkowo-Wschodniej i Eurazji do zaprezentowania swoich umiejętności z dziedziny finansów i zarządzania.

Jak wziąć udział w konkursie? Zbierz swój 4-osobowy zespół i do 15 maja zapiszcie się do konkursu, aby spróbować swoich sił. 

Plan konkursu:

  1. W pierwszym etapie wszystkie zgłoszone drużyny rywalizować będą w wewnętrznym konkursie organizowanym przez poszczególne uczelnie. Każda uczelnia typuje zwycięską drużynę, która następnie reprezentuje daną uczelnię w Quizie, w którym udział bierze 1 drużyna z każdej uczelni. Konkurs wewnętrzny w ramach każdej uczelni rozpoczyna się w maju a kończy na początku września. W tym czasie należy przygotować odpowiedni projekt, który następnie oceniany będzie przez osoby z Katedr Rachunkowości i Finansów. Quiz przeprowadzony zostanie natomiast w wersji online i odbędzie się 18 września. Sześć najlepszych drużyn przechodzi do drugiego etapu.
  2. Drugi etap, również w wersji online, odbędzie się w pierwszym tygodniu października. W rezultacie trzy zespoły przejdą do kolejnej rundy.
  3. 3 najlepsze drużyny wezmą udział w finale konkursu, który odbędzie się w Warszawie i zaplanowany jest na koniec października.  

Adresatami konkursu są studenci I stopnia, którzy będą wcielać się w pracowników firmy i proponować rozwiązania case'ów i problemów. Zwycięzców czekają nie tylko wyróżnienie i rozpoznawalność na rynku pracy, ale także wyjątkowe nagrody!

Więcej informacji