Konkurs giełdowy dla studentów

1 marca br. ruszyła rejestracja do kolejnej edycji największego ogólnopolskiego konkursu giełdowego pn. "Index Investment Challenge", kierowanego do studentów. Na najzdolniejszych inwestorów czeka pula nagród w wysokości ponad 40 000 PLN!

O konkursie

Inicjatywa odbywać się będzie na platformie GPWtr@der, pozwalającej na symulowane inwestycje w instrumenty finansowe. Uczestnicy otrzymają wirtualne środki i przez 2 miesiące będą mogli inwestować je w spółki z WIG20, mWIG40, sWIG80, ETF-y i kontrakty terminowe, tak aby osiągnąć jak największy zwrot z inwestycji. W całkowicie realistycznych, ale bezpiecznych warunkach uczestnicy mogą nie tylko rywalizować o atrakcyjne nagrody, ale też poszerzyć wiedzę i sprawdzić umiejętności w praktyce. Zdobyte w ten sposób doświadczenie z pewnością przyda się w przyszłości. Do udziału zachęcamy wszystkich chętnych niezależnie od kierunku studiów.

Na dziesięciu najzdolniejszych inwestorów czeka pula nagród w wysokości ponad 40 000 PLN oraz inne atrakcyjne nagrody, w tym staże i szkolenia:

  • 1 miejsce: 7500 PLN + staż na GPW + roczne członkostwo rozszerzone SII
  • 2 miejsce: 4200 PLN + staż na GPW + roczne członkostwo rozszerzone SII
  • 3 miejsce: 3 000 PLN + staż na GPW + roczne członkostwo podstawowe SII
  • 4 miejsce: 2 000 PLN + roczne członkostwo podstawowe SII
  • 5 miejsce: 1 000 PLN + roczne członkostwo podstawowe SII

Więcej informacji

Rejestracja trwa od 1 do 31 marca do godziny 23:59, na stronie.

Gra potrwa od 3 kwietnia do 26 maja, a zwycięzcy zostaną zaproszeni na uroczystą Galę Finałową, która odbędzie się 2 czerwca w Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. 

W konkursie może wziąć udział każdy student do 26. roku życia.

Kontakt: iichallenge@fundacjagpw.pl

Konkurs dodatkowy

Wszystkie zarejestrowane studentki - uczestniczki mają możliwość wzięcia udziału w konkursie dodatkowym, polegającym na napisaniu eseju o długości do 5000 znaków na temat "Moja osobista przygoda z inwestowaniem".

Dla zwyciężczyni przygotowaliśmy nagrodę główną – udział w programie mentoringowym CFA Society Poland oraz możliwość miesięcznego stażu w Redakcji PAP Biznes.