Konkurs Klubowe Wyzwanie Rachunkowe

Klubowe Wyzwanie Rachunkowe to konkurs przeznaczony dla studentów z całej Polski, z zakresu rachunkowości, audytu oraz zagadnień podatkowych.

Organizatorami są Klub Młodych Księgowych Oddziału Okręgowego w Katowicach Stowarzyszenia Księgowych w Polsce oraz Studenckie Koło Naukowe Rachunkowości "Rachmistrz".

Patronatem honorowym objęło to wydarzenie Stowarzyszenie Księgowych w Polsce.

Konkurs odbędzie się 16 kwietnia 2021 r. w formie online.

Klubowe Wyznawanie Rachunkowe składać się będzie z II etapów. Pierwszy to test wielokrotnego wyboru, drugi case study. Do wygrania będą bony na szkolenia organizowane przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce.

Konkurs organizowany jest w ramach XII Ogólnopolskich Dni Rachunkowości.

Zapisy dostępne na stronie.

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie.