Konkurs Ministerstwa Finansów "Podatkowi Liderzy"

Ministerstwo Finansów zaprasza Studentów i Absolwentów do udziału w siódmej edycji konkursu "Podatkowi Liderzy". Nagrodą w Konkursie jest płatny staż w Ministerstwie Finansów.

Sukces poprzednich edycji konkursu jest impulsem dla Ministerstwa Finansów, aby po raz kolejny zaangażować studentów i absolwentów do dyskusji na temat aktualnych wyzwań, które stoją przed polskim prawem podatkowym.

Laureaci otrzymają zaproszenie do odbycia stażu w Ministerstwie Finansów i wezmą udział w tworzeniu rozwiązań podatkowych, które będą służyć wspieraniu rozwoju gospodarczego Polski.

Zadaniem stażystów będzie wspieranie zespołu pracującego nad ustawami uszczelniającymi polskie prawo podatkowe.

Pracę konkursową pt. "Partnerstwo biznesu z fiskusem" wyślij do 24 maja 2020 r. na adres praktyki@mf.gov.pl

UWAGA: praca nie może przekroczyć dwóch stron formatu A4, czcionka 12.

Szczegółowe informacje na stronie.