W styczniu 2019 roku mgr Karolina Kord objęła nowo utworzone stanowisko Managing Directora w Space PR

Karolina Kord ukończyła m.in. Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach.

Z agencją Space PR związana jest od maja 2018 roku. Na nowym stanowisku będzie nadzorować wszystkie zespoły agencji i odpowiadać za obsługę kluczowych klientów oraz rozwój firmy. Ponadto będzie zajmować się też m.in. tworzeniem strategii komunikacyjnych i wizerunkowych czy kontaktami z mediami, za co odpowiadała jeszcze jako PR Account Manager.

Karolina Kord z branżą komunikacyjną jest związana od ponad siedmiu lat. Poprzednio pracowała w Imago Public Relations. Karierę zaczynała w jednostkach certyfikujących systemy zarządzania Quality Austria-Polska i CIS-Certification & Information Security Services, gdzie zajmowała się budowaniem wizerunku firm na polskim rynku, tworzeniem i realizacją strategii marketingowych w zakresie sprzedaży usług certyfikacyjnych i szkoleń, realizacją planów sprzedażowych i obsługą klienta. Od 2015 roku była związana z Górniczą Izbą Przemysłowo-Handlową, gdzie odpowiadała m.in. za kreowanie wizerunku organizacji, szkolenia i konferencje, materiały promocyjne czy redakcję wydawnictw Izby.

Od 2016 roku Kord jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Public Relations.

Źródło: http://www.proto.pl/aktualnosci/space-pr-z-managing-directorem-stanowisko-objela-karolina-kord