mgr Katarzyna Biały z dniem 1 marca 2022 roku została dyrektorem finansowym Zagłębie S.A.

mgr Katarzyna Biały jest m.in. absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach na Wydziale Finansów i Ubezpieczeń o specjalności – finanse i rachunkowość.

mgr Katarzyna Biały swoją edukację kontynuowała na studiach podyplomowych m.in. na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, gdzie ukończyła studia podyplomowe na kierunkach: prawo pracy, prawo karne, skarbowe i gospodarcze, prawo dowodowe oraz na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, gdzie była słuchaczem na kierunku prawo gospodarcze i handlowe.

W ciągu ostatnich 4 lat pracowała jako Dyrektor ds. Finansowych, a w poprzednich latach w Działach Finansowych, a także w Dziale Kadr.

W swoim CV posiada liczne kursy i szkolenia, m.in. z Polskiego Ładu, Przeciwdziałania Praniu Pieniędzy i Terroryzmu, a także z zakresu ochrony sygnalistów.

Źródło: zaglebie.eu/wpisy/zaglebie-z-nowym-dyrektorem-finansowym/