mgr Robert Cichowicz został Zastępcą Prezydenta Miasta Jastrzębie Zdrój

12 lutego br. nastąpiły zmiany na stanowisku II zastępcy prezydenta miasta Jastrzębie-Zdrój obowiązki objął mgr Robert Cichowicz.

mgr Robert Cichowicz ukończył studia o specjalności finanse i inwestycje oraz w zakresie międzynarodowych stosunków ekonomicznych i problemów globalnych na Akademii Ekonomicznej w Katowicach.

Nowy zastępca prezydenta pokieruje pracami wydziałów gospodarki komunalnej, spraw obywatelskich i komunikacji, ochrony środowiska i rolnictwa, polityki społecznej i mieszkaniowej, spraw rodzinnych i alimentacyjnych a także Miejskiego Zarządu Nieruchomości, Ośrodka Pomocy Społecznej, Domu Pomocy Społecznej, Domu Nauki i Rehabilitacji dla Dzieci Niepełnosprawnych, Publicznego Żłobka Nr 1, Zespołu Ognisk Wychowawczych oraz Jastrzębskiego Zakładu Komunalnego.

Źródło: www.jastrzebie.pl/strefa-mieszkanca/aktualnosci/aktualnosc/zmiany-na-stanowisku-zastepcy-prezydenta/