Międzynarodowa organizacja studencka AIESEC rekrutuje

Trwa rekrutacja do organizacji studenckiej AIESEC, która potrwa do 10 października. AIESEC jest międzynarodową organizacją dla młodych ludzi. Realizowane projekty mają na celu poprawę poziomu edukacji, tworzeniu praktycznych doświadczeń dla studentów i rozwój współpracy między środowiskiem akademickim, a biznesowym przy jednoczesnym wsparciu Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ.

Poznaj studentów różnych kierunków i poszerzaj horyzonty, dołączając do największej społeczności młodych ludzi na świecie.

Jako uczestnik AIESEC otrzymasz możliwość rozwoju praktycznych doświadczeń już na studiach oraz realizacji międzynarodowych wolontariatów oraz staży, jak współprace partnerskie z firmami takimi jak EY, PwC.

Jako komitet w Katowicach AIESEC odnosi wiele sukcesów. Otrzymał trzykrotne wyróżnienie podczas konferencji letniej AIESEC Polska oraz zdobył nagrodę za najlepszą realizację Dni Kariery w Polsce.

Aplikuj do AIESEC na stronie.

Aby realizować staże i wolontariaty międzynarodowe poszukiwane są osoby, które wesprą nas w kontaktach z firmami, marketingu, sprzedaży, rekrutacji, programach ambasadorskich czy organizacji eventów. Młodzi ludzie otrzymują możliwość, aby zdobyć praktyczne doświadczenia na ścieżce menadżerskiej, nauczyć się pracy w zespole, uświadomić w kwestiach tolerancji i równości. To właśnie AIESEC organizuje Dni Kariery czy World Largest Lesson.

Grupa AIESEC | Katowice: www.facebook.com/groups/joinaieseckatowiceue/ 

Instagram: www.instagram.com/katoflames/