Nasi studenci zwycięzcami konkursu AuditOdyssEY

Studenci Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach w piątek, 16 października, zwyciężyli w finale V edycji konkursu Audit OdyssEY organizowanego przez firmę EY. Gratulujemy!

Zwycięski zespół PrzeBiegli reprezentowali studenci z kierunku Finanse i rachunkowość w składzie: Mateusz Duda, Przemysław Greczyło, Marcin Midor oraz Marcin Mrowiec.

Konkurs składał się z trzech etapów. Pierwszy z nich to test online, drugi to webcast przedstawiający zadania case study. Podczas finału który miał miejsce 16 października 2020 r. brało udział 10 najlepszych zespołów z całego kraju wyłonionych w poprzednich etapach. Finał był przeprowadzony w formie online. Zespoły musiały zmierzyć się z rozwiązaniem konkretnego studium przypadku typowego projektu audytorskiego.

Serdecznie gratulujemy naszym studentom!