Nasz student zwycięzcą ogólnopolskiego konkursu "Karierosfera"

Kolejne sukcesy naszych studentów! Po trzech etapach zmagań student Ekonomii Dawid Lesznik zwyciężył w ogólnopolskim konkursie wiedzy biznesowej Karierosfera 2021 w dziedzinie Globalnych Rynków Finansowych. Serdecznie gratulujemy!

dyplom I miejsce dla Dawida LesznikaKarierosfera to największy w Polsce konkurs wiedzy biznesowej o randze ogólnopolskiej, którego celem jest wyłonienie oraz nagrodzenie najzdolniejszych studentów, którzy są specjalistami z różnych dziedzin biznesu.

Dawid Lesznik - student kierunku Ekonomia na studiach magisterskich na specjalności Dystrybucja i Sprzedaż - zwyciężył w ogólnopolskim konkursie wiedzy biznesowej Karierosfera 2021 w dziedzinie Globalnych Rynków Finansowych po trzech etapach zmagań. Zadanie finałowe polegało na opracowaniu i prezentacji case study w języku angielskim z zakresu compliance w banku Credit Suisse.

Więcej o konkursie: https://karierosfera.pl/

Dawid Lesznik bierze również udział w programie tutoringu akademickiego dla najzdolniejszych studentów. Włączony jest także w prace badawcze prowadzone w Katedrze Rynku i Konsumpcji w ramach badań statutowych.

Naszemu studentowi serdecznie gratulujemy!