Nowa edycja the CFA Society Poland Talent Workshop

25 listopada br. o godzinie 11:00 startuje kolejna edycja the CFA Society Poland Talent Workshop. Tegoroczny CFA Society Poland Talent Workshop został podzielony na dwie interesujące części.

W najbliższy piątek tj. 25 listopada br. o godzinie 11:00 startuje kolejna edycja the CFA Society Poland Talent Workshop.

Tegoroczny CFA Society Poland Talent Workshop został podzielony na dwie części:

• ACCELERATE YOUR CAREER: THE CFA PROGRAM & THE CERTIFICATE IN ESG INVESTING – poświęcony kluczowym zmianom w curriculum CFA Institute w 2023 roku zgodnie z globalną strategią Project Evolve oraz Certificate in ESG Investing;
  • THE RESEARCH CHALLENGE: LET'S ALL STRIVE FOR GREATNESS – poświęcony konkursowi Research Challenge, w którym wezmą udział zarówno zwycięzcy etapu lokalnego, jak i globalnego, reprezentujący Northern Illinois University.

Wydarzenie powstało z myślą o studentach oraz młodych profesjonalistach interesujących się rynkiem kapitałowym. Prezentacje oraz szkolenia odbędą się w jęz. angielskim.

Serdecznie zachęcamy do rejestracji na e-wydarzenie poprzez stronę internetową.