Nowe Prezydium Forum Uczelni Ekonomicznych

Z przyjemnością informujemy, iż 1 stycznia 2021 roku swoją pracę rozpoczęło nowe Prezydium Forum Uczelni Ekonomicznych kadencji 2021. Na stanowisko Członka Prezydium ds. Dydaktyki i Jakości Kształcenia powołany został Kamil Kalisiak - student Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach aktywnie działający w Parlamencie Studenckim.

W skład Prezydium wchodzą:

• Marcin Pioch - Przewodniczący (Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu),
  • Sylwia Bryła - Wiceprzewodnicząca, Członek Prezydium ds. Współpracy ze Środowiskiem Zewnętrznym (Szkoła Główna Handlowa w Warszawie),
  • Kamil Kalisiak - Członek Prezydium ds. Dydaktyki i Jakości Kształcenia (Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach),
  • Kamila Kwiatkowska - Członek Prezydium ds. PR i Marketingu (Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie),
  • Maria Stolarczyk - Członek Prezydium ds. Projektów (Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu).

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Celem FUE jest reprezentowanie interesów studentów uczelni ekonomicznych, umożliwienie studentom ogólnopolskiej integracji i poszerzenia horyzontów poprzez projekty takie jak Mosty Ekonomiczne, Transekonomik oraz Test Wiedzy Ekonomicznej. Jako organ sprawujący rolę nadzorczą nad projektami ogólnopolskimi, cieszą się ich powodzeniem, sprawną realizacją i ciągłym rozwojem.