Nowy projekt dla studentów UEKatowice

Wiosną rusza nowy projekt finansowany ze środków Erasmus+ pt. "Massive Open Online Week" dla studentów naszego Uniwersytetu, który pozwoli na tworzenie wspólnie z praktykami ciekawych rozwiązań. Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach jest liderem całego Konsorcjum.

Massive Open Online Week (MOOW) dla naszych Studentów, da możliwość tworzenia wspólnie z praktykami ciekawych rozwiązań. Będzie to tygodniowe wydarzenie, podczas którego studenci w małych grupach pod okiem turonów opracowywać będą pomysły i produkty, które mogłyby być wdrożone w praktyce. Nie zabraknie również publicznych wykładów, prelekcji i dyskusji panelowych skierowanych do szerszego grona odbiorców.

Projekt łączy w sobie korzyści tradycyjnych kursów MOOC, uniwersyteckich tygodni przedsiębiorczości oraz internetowych akceleratorów i bootcampów.

Więcej informacji znajduje się na stronie.

Zachęcamy do subskrypcji newslettera, aby być na bieżąco z najświeższymi informacji dotyczącymi projektu.