Obóz szkoleniowo-integracyjny DŻAMP!

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach dołączył do programu DŻAMP - obozu szkoleniowo-integracyjnego dla studentów z niepełnosprawnościami z całej Polski, który organizowany jest przez Stowarzyszenie "Twoje Nowe Możliwości".

Wyjazdy "Dżamp" powstały jako inicjatywa Stowarzyszenia na rzecz równego dostępu do kształcenia "Twoje Nowe Możliwości". To alternatywa dla rajdów studenckich i obozów adaptacyjnych, na których ciężko zabezpieczyć zróżnicowane potrzeby osób z niepełnosprawnościami. Pomysł wyjazdu pozwalającego zasmakować studenckiego życia, a równocześnie dostosowany do wszystkich uczestników bez wyjątków - to idea przedsięwzięcia.

W tym roku do grona uczelni wyższych współpracujących ze Stowarzyszeniem "Twoje Nowe Możliwości" dołączył Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach!

W obozie "Dżamp" mogą brać udział studenci niepełnosprawni z osobami towarzyszącymi/opiekunami, a jego koszt to jedyne 500 zł!

Organizator każdemu uczestnikowi zapewnia:

• przejazd autokarem przystosowanym dla osób z niepełnosprawnościami
  • zakwaterowanie w pełni dostępnym hotelu o standardzie ☆☆☆☆
  • dostęp do strefy relaksu w hotelu: basen, sauna, jacuzzi
  • wyżywienie – śniadania, obiady i kolacje
  • szkolenia, zajęcia sportowe, integrację

Zapisz się już dziś! Liczba miejsc ograniczona!

Więcej informacji oraz zapisy na stronie Centrum Wsparcia Osób ze Szczególnymi Potrzebami.