Obozy adaptacyjne dla nowych studentów w roku 2021

Jak co roku organizacje Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach (Parlament Studencki, NZS i Paneuropa) organizują obozy adaptacyjne dla nowo przyjętych studentów. Jest to niesamowita okazja, aby jeszcze przed oficjalnym rozpoczęciem roku akademickiego zawrzeć nowe znajomości, aktywnie spędzić czas i z przytupem wejść w życie studenckie.

Adapciak Parlamentu Studenckiego

Adapciak to obóz organizowany co roku na przełomie sierpnia i września z myślą o nowo przyjętych studentach. Na obozie studenci roku “0” mają szansę przeżyć jedną z najwspanialszych przygód swojego życia, poznając przy tym tajniki studiowania na Uniwersytecie Ekonomicznym, a także zawierając mnóstwo nowych znajomości. Głównym celem obozu jest zaadaptowanie przyszłych studentów naszej Alma Mater do warunków studiowania na uczelni, nie zapominając przy tym o wyśmienitej studenckiej zabawie! Adapciak w Zakopanem jest największym obozem adaptacyjnym, w którym co roku uczestniczy ponad 100 studentów rozpoczynających swą naukę na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.

Termin wyjazdu: 2-11 września 
Miejsce: Zakopane
Cena: 595 zł
Formularz zgłoszeniowy: link
Strona www: adapciak.com

Wyprawa Adapciak z Paneuropą

Paneuropa zaprasza wszystkich studentów rozpoczynających studia dzienne pierwszego stopnia na nasz niezapomniany wyjazd! Wspólnie zakończymy Wasze najdłuższe wakacje życia i wejdziemy pozytywnie oraz z dawką dobrej energii w Wasz nowy rozdział życia, czyli pierwszy rok akademicki na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach!

Już przed rozpoczęciem studiów poznajesz informacje oraz umiejętności, które będą Ci przydatne w trakcie Twojego studiowania. Warsztaty, szkolenia, a także prezentacja naszej uczelni czekają! Poznasz osoby, które tak jak Ty idą na pierwszy rok. Nie musisz obawiać się, że nie będziesz na początku nikogo znać. Oprócz nowych studentów poznasz także starszych, już studiujących na UE w Katowicach. Oprócz przejazdu, komfortowych noclegów i wyżywienia Paneuropa zapewnia mnóstwo atrakcji! Zaczynając od warsztatów poprzez specjalne eventy na przebieranych imprezach kończąc. U nas nie ma miejsca na nudę!

Termin wyjazdu: 15-23 września
Miejsce: Ustroń
Cena: 595 zł
Formularz zgłoszeniowy: link
Strona www: adapciak.paneuropa.com.pl 

Adapciak z NZS

NZS zaprasza na niezapomniany wyjazd do Jastrzębiej Góry! Zapewnimy Ci cudowne zakończenie wakacji i niesamowity początek studiów, a przy tym możliwość zawiązania nowych fantastycznych przyjaźni, dzięki którym przetrwasz tę survivalową przygodę, zwaną studiami.

Adapciak organizowany przez Niezależne Zrzeszenie Studentów (NZS) jest to obóz integracyjny dla nowo przyjętych studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Wybrany ośrodek, jak i lokalizacja gwarantują niezapomniane wspomnienia. Wybierając naszego Adapciaka masz możliwość przeżycia jednej z najlepszych przygód w swoim życiu! Oprócz wspaniałej zabawy, mnóstwa atrakcji, imprez do rana, czy nawiązywania nowych znajomości podzielimy się z Tobą również naszymi sekretnymi i przetestowanymi sposobami studiowania na Uniwersytecie Ekonomicznym! Wyjeżdżając z nami na tę wspaniałą przygodę musisz zabrać ze sobą przede wszystkim dobry humor i mnóstwo pozytywnej energii.

Termin wyjazdu: 30 sierpnia - 8 września
Miejsce: Jastrzębia Góra
Cena: 595 zł
Formularz zgłoszeniowy: link
Strona www: adapciak.com.pl  

Wszystkich naszych nowych studentów zapraszamy do uczestnictwa w obozach oraz do dołączenia do wydarzenia W 2021 idę na #UEKatowice