Otwarte seminarium w ramach IntWeek [zdjęcia]

26 kwietnia 2017 r. w godzinach 9:00-13:30 w Auli CNTI odbyło się otwarte seminarium naukowe "Smart Technologies & Smart Research" w ramach 7th International Week.

Podczas seminarium zaplanowano wykłady i warsztaty ze specjalistami z Polski, Niemiec, Hiszpanii, Tajwanu oraz Kairu na temat m.in. nowoczesnych technologi, marketingu internetowego, inżynierii stosowanej czy zarządzania.

Więcej informacji

Misją International Week jest promocja internacjonalizacji oraz nowych mediów w środowisku akademickim. Bezpośrednim celem jest także wzmocnienie współpracy z zagranicznymi uczelniami partnerskimi w zakresie nauczania, badań i współpracy międzynarodowej.

Przez tydzień studenci biorą udział w zajęciach prowadzonych w języku angielskim przez wykładowców z różnych stron świata (za każdy przedmiot student uzyska 3 punkty ECTS).