PANEUROPA zaprasza na Live z Borysem Nieśpielakiem

Interesujesz się dziennikarstwem? Jesteś pasjonatem gier? A może ciekawią Cię nowe technologie? Jeżeli “TAK” jest Twoją odpowiedzią na którekolwiek pytanie, to jest to wydarzenie dla Ciebie! Organizacja Studencka PANEUROPA ma zaszczyt zaprosić Was na rozmowę live z Borysem Nieśpielakiem - fotografem, twórcą filmowym, współprowadzącym podcast "Rock i Borys".

Studenci Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach organizują rozmowę z Borysem Nieśpielakiem - twórcą jednego z najpopularniejszych podcastów w Polsce. Odbędzie się ona 17 listopada o godzinie 18:00 na fanpage’u Organizacji Studenckiej PANEUROPA. Gość programu jest dziennikarzem i filmowcem, nakręcił film dokumentalny pt. “Wszystko z nami w porządku”, a także zajmuje się fotografią.

Całość będzie przeprowadzona w formie wirtualnego wywiadu na temat branży medialnej, filmowej, nowoczesnych technologii oraz gier komputerowych. Jeśli interesujesz się zagadnieniami z tej tematyki to te spotkanie jest dla Ciebie!

Podczas spotkania dowiesz się między innymi:

• Jak zmieniają się media, jaką rolę w tej zmianie odegrał Internet i jakie są widoki na przyszłość?
  • Jak samemu nakręcić film?
  • Czy da się zarabiać pieniądze na podcastach?
  • Jak rozpocząć karierę w mediach i w jakim kierunku pójść?

Weź udział w wydarzeniu "Live z Borysem Nieśpielakiem" oraz śledź fanpage Paneuropa na Facebooku.