Program SAS Analytics Explorers

Interesujesz się sztuczną inteligencją, nauką maszyn, programowaniem lub tworzeniem aplikacji? Jeśli tak, to mamy coś specjalnie dla Ciebie! Firma SAS zaprasza do udziału w programie ANALYTICS EXPLORERS, który będzie miał miejsce od 27 do 29 sierpnia br.

SAS Analytics Explorers jest wydarzeniem cyfrowym przeznaczonym dla entuzjastów analityki i naukowców pracujących na co dzień z danymi. Głównym celem programu jest podniesienie poziomu umiejętności korzystania z systemu analiz statystycznych (SAS).

Uczestnicy wezmą udział w ponad 100 sesjach; w tym 50 tematycznych i szkoleniach.

Wydarzenie odbędzie się w formie online, początek 27 sierpnia br. o godzinie 10:00. Ze względu na zasięg międzynarodowy należy wybrać swój region i strefę czasową.

Wykłady i sesje poprowadzą: kierownictwo SAS, partnerzy i eksperci techniczni. Uczestnicy będą zdobywać wiedzę podczas szkoleń technologicznych, demonstracji produktów, wystąpień partnerów i nauce stosowania technologii w świecie rzeczywistym.

Tematy wykładów to m.in.:

• Zaawansowana analityka,
  • Chmura,
  • Operacjonalizacja analiz,
  • Rozwiązania SAS®,
  • Sztuczna inteligencja i nauka maszyn,
  • Zarządzanie danymi,
  • Architektura i administracja/IT,
  • Otwarta integracja,
  • Programowanie i tworzenie aplikacji.

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy wypełnić formularz

Więcej informacji znajduje się na stronie explore.sas.com

Zapraszamy!